Wynajem wakacyjny

to twoja Inwestycja

Nieruchomości w najlepszych lokalizacjach i cenach

nieruchomości

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru lokalizacji i rodzaju nieruchomości, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta co do stopy zwrotu inwestycji oraz grupy docelowej. Podczas procedury kupna nieruchomości jesteśmy przedstawicielem kupującego w kontaktach z developerem, agencją nieruchomości prawnikiem. Nasz partner – kancelaria adwokacka ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości, a jednocześnie zapewnia najlepsze ceny takiej usługi. 

Masz pytania?

asdfassdf

Inwestycja na Cyprze w nieruchomości to opłacalny krok: lokalizacja wyspy, najpiękniejsze i najczystsze plaże w Europie , nasłonecznienie przez 90% dni w roku oraz gorący klimat zapewniają co roku rekordowy napływ turystów.

ob_754588_advantages-and-disadvantages-of-real-e

Nasz zespół podejmie się znalezienia Waszej wymarzonej nieruchomości, urządzenia jej, a także zadba o rezerwacje. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz ciągle powiększające się grono klientów, zarówno inwestorów jak i turystów, zapewnią sukces w lokowaniu Waszego kapitału.

1_NN3cDDN9oSvRYZpHJjfYTQ

Oferujemy także opiekę nad nieruchmością, w skład której wchodzi check in/ check out turystów, sprzątanie, naprawy, płatnosci oraz rozliczenia. Każdą nieruchomość będącą pod naszym nadzorem fotografujemy w celach markitengowych i reklamowych.

One block from the beach and marina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Spółki Prawa Cypryjskiego

Założenie Spółki na Cyprze

Osobom, które chcą połączyć inwestycję w nieruchomości z otwarciem własnej firmy, a także tym, którzy są zainteresowani przeniesieniem biznesu na Cypr i optymalizacją podatkową ofermujemy wraz z naszą partnerską kancelarią adwokacką kompleksową usługę inkorporacji spółki prawa cypryjskiego.

Zapewniamy ...

Także usługi obsługi administracyjnej i księgowej, przy współpracy doświadczonych prawników oraz niezależnych audytorów i księgowych. Usługi substance oraz nominalnego dyrektora z niepodważalną rezydencją podatkową Cypru. Zainteresowanym oferujemy także pomoc w uzyskaniu takiej rezydencji.

Dlaczego Cypr?

.Cypr jest uznanym centrum biznesowym i popularnym miejscem turystycznym. Cypr utrzymuje ustawową stawkę podatku od osób prawnych w wysokości 12,5% oraz posiada umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z 58 krajami. Dywidendy zagraniczne wypłacane do spółek cypryjskich są generalnie zwolnione z podatku.

potrzebujesz więcej informacji w zakresie spółek ?

Skontaktuj się z nami, udzielimy wszelkich informacji oraz przygotujemy ofertę!