apartament thea 1 - B

Apartament z jedną sypialnią w kompleksie z basenami

Przytulnie w dobrej cenie

Kompleks Thea Court  jest położony w centrum Kapparis, które jest nadmorską dzielnicą Paralimni. Spokojne, czyste i słoneczne osiedle składa się z kilku budynków i dwóch basenów. Baseny są niewidoczne dla osób postronnych, co zapewnia gościom relaks i prywatność. Na każdym basenie są leżaki, stoliczki, prysznice oraz toalety. Wieczorem baseny są podświetlone. 

W tym przytulnymm apartamencie na pierwszym piętrze znajduje się jedna sypialnia z  łózkiem małżeńskim. Natomiast  dzięki rozkładanej kanapie w salonie zmieszczą się dodatkowe dwie osoby. Salon jest połączony z kuchnią i posiada także kącik jadalny.  Mimo, iż jest to apartament tylko z jedną sypialnią ma duży metraż jak na tego rodzaju lokum. Apartament został odnowiony i jest w pełni wyposażony: lodówka, pralka, elektryczny czajnik, ekspres do kawy, żelazko, suszarka do włosów. Na balkonie, który zapewnia prywatność, znajduje się stół i krzesła. Łazienka z prysznicem, oraz kompaktowymi szafkami, dopełnia całości apartamentu. W apartamencie nasi goście znajdą: ręczniki, ręczniki plażowe, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, oraz wiele innych udogodnień! 

Na tym samym osiedlu oferujemy jeszcze cztery inne apartamenty. 

WIFI
1-4 osób
1 sypialnia
2 baseny
Słoneczna sypialnia
Atrakcyjna cena

Zalety

Żółwie

W zatokach w najbliższej okolicy aparatamentu zadomowiły się żółwie. Nie musicie nurkować żeby je zobaczyć - wystarczy maska do snoerklingu!

Do zwiedzania

Doskonała lokalizacja tego apartamentu gwarantuje świetną bazę wypadową do najciekawszych miejsc na Cyprze.

Aktywnie

Naszym gościom oferujemy także rowery, a przy apartamencie zaczynają się ścieżki rowerowe. Urlop nie zawsze oznacza tylko plażę!

Ważne

Styczeń - 70eur za noc za apartament
Luty - 70eur za noc za apartament
Marzec - 70eur za noc za apartament
Kwiecień - 70eur za noc za apartament
Maj - 75eur za noc za apartament
Czerwiec - 80eur za noc za apartament
Lipiec - 90eur za noc za apartament
Sierpień - 90eur za noc za apartament
Wrzesień - 80eur za noc za apartament
Pażdziernik - 80eur za noc za apartament
Listopad - 75eur za noc za apartament
Grudzień - 70eur za noc za apartament

Ceny obowiązują przy maksymalnie 2+1 osobach. Każda dodatkowa osoba to koszt 10eur za noc. Przy rezerwacji poniżej 7 dób obowiązuje dopłata za sprzątanie w wysokości 60eur. Skontaktuj się z nami żeby uzyskać więcej informacji.  W naszych apartamentach nie ma żadnych ukrytych opłat! 

Lotnisko

Larnaka - 45km

2 Baseny

na miejscu

Sklepy

800m

Plaża

od 1000 do 1500

Tawerny

od 500m

Bus

800m