Apartament Thea 3 - B

Apartament z trzema sypialniami o podwyższonym standardzie

Słoneczny Penthouse

Kompleks Thea Court  jest położony w centrum Kapparis, które jest nadmorską dzielnicą Paralimni. Spokojne, czyste i słoneczne osiedle składa się z kilku budynków i dwóch basenów. Baseny są niewidoczne dla osób postronnych co zapewnia gościom relaks i prywatność. Na każdym basenie są leżaki, stoliczki, prysznice oraz toalety. Wieczorem baseny są podświetlone. 

Nasz apartament znajduje się na drugim piętrze w budynku przy wjeździe na osiedle, ma trzy sypialnie: dwie z nich wyposażone są w pojedyńcze łóżka, a trzecia w małżeńskie. Słoneczny i duży salon (a w nim dwa rozkładane narożne kanapy) połączony jest z kuchnią, która jest wyposażona jest w  wszystko co niezbędne żeby przygotować posiłek oraz w pralkę. Z salonu i kuchni jest wyjście  na ogromny taras (widok na morze i osiedle), na którym są leżaki oraz stół z krzesłami pod drewnianym zadaszeniem chroniącym przed słońcem. Do dyspozycji gości jest także wifi oraz bogata oferta kanałów polsko języcznych, jak i zagranicznych.  Jeżeli planujecie wypoczynek w większym gronie przyjaciół polecamy właśnie to mieszkanie – na tym samym osiedlu posiadamy jeszcze cztery apartamenty a kolejny jest w odległości 100 metrów! W apartamencie nasi goście znajdą: ręczniki, ręczniki plażowe, suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania, oraz wiele innych udogodnień! 

3 Sypialnie
3-8 Osób
WIFI
2 Baseny
Roof taras
Widok na okolice i morze

Zalety

Złocisty piasek

Wszystkie plaże i dno morza w naszym regionie są piaszczyste. Zejścia do morza są ładgodne, zatoczki otaczają skały, a linia brzegowa pomiędzy Kapparis a Pernerą to malownicze klify.

Palce lizać!

W tej lokalizacji najlepsze restauracje są w zasęgu ręki - włoskie specjały, steki czy tradycyjne cypryjskie jedzenie?

Podwodny świat

Nie trzeba być nurkiem żeby podziwiać życie pod wodą - pobliskie zatoki są otoczone skałkami, w których możecie spotkać wiele gatunków ryb, a nawet małe kałamarnice!

Ważne

Styczeń - 80eur za noc za apartament
Luty - 80eur za noc za apartament
Marzec - 80eur za noc za apartament
Kwiecień - 90eur za noc za apartament
Maj - 100eur za noc za apartament
Czerwiec - 120eur za noc za apartament
Lipiec - 130eur za noc za apartament
Sierpień - 130eur za noc za apartament
Wrzesień - 120eur za noc za apartament
Pażdziernik - 120eur za noc za apartament
Listopad - 90eur za noc za apartament
Grudzień - 80eur za noc za apartament

Powyższe ceny obowiązują przy maksymalnie 6 osobach. Każda dodatkowa osoba to koszt 10eur za noc.  Przy rezerwacji poniżej 7 dób obowiązuje dopłata za sprzątanie w wysokości 80eur. Skontaktuj się z nami żeby uzyskać więcej informacji.  W naszych apartamentach nie ma żadnych ukrytych opłat!

Lotnisko

Larnaka -45km

2 Baseny

na miejscu

Sklepy

800m

Ryby i żółwie

od 900 do 1500m

Tawerny

od 500m

Bus

800m