wille w sercu protaras

Cztery fantastyczne i luksusowe wille z trzema sypialniami

Nasze Wille

W naszej ofercie znajdują się cztery wille położone w Protaras. 

Pierwsze trzy z nich (Wille A)  znajdują się obok siebie w uroczym kompleksie. Czwarta z nich (Willa B) jest oddalona, od powyższych około 400 metrów. 

Luksus przy plaży - Wille A

Nasze trzy wille położone są obok siebie w małym kompleksie składającym się tylko z domków. Jest to fantastyczne położenie – w samym sercu Protaras, przy plaży i promenadzie. Okolica pełna jest sklepików oraz restauracji, tawern, barów. 

Nasze wszystkie wille są wyposażone tak samo i składają się z trzech sypialni, trzech łazienek, salonu z kuchnią. Dwie sypialnie są umeblowane łóżkami małżeńskimi, w ostatniej są dwa pojedyńcze łóżka. Dwie łazienki są na korytarzu, natomiast do jednej jest bezpośrednie wejści z sypialni z podwójnym łóżkiem.  Do dyspozycji gości prywatny basen, balkon oraz taras na dachu. Przy basenie znajduje się prysznic. W willach jest dostępne WiFi. 

3 Sypialnie
6 Osób
WIFI
1 Prywatny Basen
2 Tarasy
3 Łazienki

Luksus w dzielnicy turystycznej - Willa B

Nasza czwarta willa położona jest 400 metrów od Wille A,  w małym kompleksie składającym się z pięciu domków. Jest to fantastyczne położenie – 1000 metrów od plaży i od promenady, w cichej okolicy, do centrum Protaras około tysiąca metrów. Protaras pełne jest sklepików oraz restauracji, tawern, barów. 

Nasza willa jest w bardzo wysokim standardzie i składa się z trzech sypialni, trzech łazienek, salonu z kuchnią. Dwie sypialnie są umeblowane łóżkami małżeńskimi, w ostatniej są dwa pojedyńcze łóżka.  Do dyspozycji gości prywatny basen, balkon oraz taras na dachu. Przy basenie znajduje się prysznic. W willach jest dostępne WiFi.

3 Sypialnie
6 Osób
WIFI
1 Prywatny Basen
1 Tarasy
3 Łazienki

Ważne

od 150 do 450 eur za noc

Cena zależy od terminu. Skontaktuj się z nami żeby uzyskać więcej informacji. 

Lotnisko

45km

Przystanek

250 m

Plaża

od 250 m do 1000 m

Tawerny

od 150 m

Bary

od 200 m

Sklepy

od 250 m

zarezerwuj nasze Wille

Skontaktuj się z nami, udzielimy wszelkich informacji oraz przyjmiemy rezerwację