Nasze Apartamenty

& istotne informacje

Z nami zobaczysz najpiękniejsze Miejsca na Cyprze

Twoje Wakacje będą pełne wrażeń! 

kilka słów o Apartamentach

Wszystkie nasze apartamenty znajdują się na zamkniętych osiedlach z basenami i położone są blisko siebie, co jest szczególnie ważne jeśli planujecie przyjazd większą grupą. 

Doba trwa od  godziny 15 do 12 dnia następnego. 

Na życzenie zapewniamy za dodatkową opłatą transfer z/na lotnisko, prosimy o ustalenie szczegółów przy dokonywaniu rezerwacji. 

Podczas całego pobytu oferujemy pomoc polsko języcznego rezydenta, który pomoże w organizacji czasu wolnego, odpowie na wszystkie pytania,  udzieli pomocy w nagłych przypadkach.

 

20200916_064600+2000

Rowery

Nasza okolica jest pełna uroczych tras rowerowych, możecie wybrać utwardzone ścieżki pomiędzy Kapparis - Protaras - Agia Napa, lub klimatyczne nadmorskie dróżki.
Rowery możecie zarezerwować wcześniej lub po przyjeździe - dostarczymy je do apartamentu. Oferujemy trzy różne rozmiary rowerów.

C:DCIM100GOPROGOPR5981.GPR

Wycieczki

Jeśli lubicie zwiedzać mamy w ofercie także wycieczki, również na stronę okupowaną, tzw. Cypr Północny. Zabytki? Ruiny? Dzikie plaże? Górskie wodospady? Zorganizujemy wycieczkę z transportem komfortowym busem. Gwarantujemy wesołe towarzystwo, przewodnika, kierowcę - i już można cieszyć się wspaniałą przygodą!

DCIM100GOPROGOPR5012.JPG

Kajaki

Jesteście miłośnikami sportów wodnych? Przy każdej plaży znajduje się centrum sportów wodnych, a my ze swojej strony oferujemy wynajem kajaków. Przez większość dni morze jest spokojne i gładkie, co sprawia, że wschód słońca oglądany z kajaka będzie niezapomnianym przeżyciem. Kajaki dostarczymy na plażę.

Nurkowanie

Pobyt na Cyprze to świetna okazja żeby spróbować swoich sił pod wodą. A jeśli pierwsze kroki jako nurek masz już za sobą czekają na Ciebie podwodne wyprawy do wraków statków czy też zatopionych starożytnych firgur. Pomożemy w organizacji nurkowania z polskim centrum nurkowym.

levrek_mezeler

Cypryjskie jedzenie

Cypr słynie z wyśmienitej kuchni i z celebrowania posiłków! Jeżeli macie ochotę zarezerwujemy Wam stoliki w prawdziwych tawernach, połozonych poza szlakiem turystycznym. Zapewnimy Wam także transport żebyście mogli skosztować lokalnych trunków.
Jedzenie to także wyprawa na sobotni targ, gdzie możecie zakupić produkty prosto od rolników: owoce, warzywa, orzechy, cypryjskie słodkości, świeża oliwe oraz hit cypryjskiej kuchni: ser halloumi, robiony z prawdziwego mleka koziego i owczego przez babcię.

Podwodny świat

Jeśli nurkowanie nie jest dla Ciebie, nic straconego. Żeby zobaczyć żółwie, ryby, rozgwiazdy, a nawet jak się przyjrzycie ośmiornice wystarczy maska do nurkowania. Wcale nie trzeba wypływać daleko i głeboko - a my znamy odpowiednie miejsca i chętnie podzielimy się wiedzą.

Zarezerwuj samochód na czas pobytu

Lubisz czuć swobodę i poruszać się bez ograniczeń? Pomożemy w wynajmnie auta bez depozytu! 

zobacz jak to wygląda na żywo

Spotkaj żółwia

Obejrzyj Wschód Słońca

Złap wiatr

Jesteście gotowi na Wakacje Marzeń?